Sledujte nás na facebooku Napište nám Fotogalerie

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Poradna - pomoc lidem v karanteně

Poradna - pomoc lidem v karanteněMojra.cz - Psychologická pomoc lidem v karanténě.msg

Dobrý den,

 

jménem online psychologické poradny Mojra.cz, bych Vás ráda oslovila v souvislosti se situací, která nyní v ČR nastala. Právě v této nelehké době si plně uvědomujeme, jak je potřeba nabídnout pomocnou ruku. A to zejména právě těm, kterých se to celé nejvíce dotýká – lidem v karanténě. Tito lidé jsou ze dne na den v podstatě odříznutí od světa, bojí se, neví, co s nimi bude, zda se nemoc prokáže, nebo ne. Takový nápor na psychiku si snad ani neumíme představit. Právě oni potřebují podpořit, protože psychické i fyzické zdraví spolu úzce souvisí a co si budeme povídat, koronavirus se na naší psychice podepisuje opravdu hodně.

 

Na úvod bych stručně představila naši poradnu. Jsme na trhu již od roku 2016 a fungujeme online, klienti k nám nemusí odnikud cestovat, ale konzultace probíhají z pohodlí jejich domova – formou hovoru přes Skype, WhatsApp, Viber, telefon nebo email. Zkracujeme taktéž objednací lhůty na minimum, reálná je konzultace již do hodiny od objednání. Psychologové jsou pak dostupní od pondělí do neděle i ve večerních hodinách. Spolupracujeme s významnými partnery a také s 36 obcemi a městskými částmi. Vice o tom, s kým spolupracujeme naleznete zde https://mojra.cz/spoluprace

 

Jelikož lidé v karanténě nemají možnost své problémy s nikým řešit, nemohou se dostavit do ordinace psychologa. Přitom stres, který prožívají může bez pomoci odborníka vyústit v deprese, úzkosti atd. V tomto okamžiku je pro ně naše poradna v podstatě jediným řešením, jak na pomoc psychologa dosáhnout a nemuset nikam cestovat. Bohužel nejsme schopni jim nabídnout pomoc zcela zdarma, jelikož jsme soukromou poradnou, ale alespoň se jim snažíme vyjít vstříc slevou.

 

Vytvořili jsme tedy slevový kupon na hovorové i emailové konzultace, či dárkové poukazy (kromě zvýhodněných balíčků) ve výši 10 %, stačí v objednávce na webu mojra.cz zadat slevový kód KARANTENA

 

Počet lidí v karanténě neustále stoupá a vyhlídky ani v nejbližší době nejsou zrovna optimistické, obracím se na Vás s prosbou, zda můžete tuto informaci sdělit Vašim občanům? Ať už prostřednictvím webových stránek, informačních kanálů, které využíváte pro sdělování informací (mobilní aplikace, emaily), nebo třeba na FB stránkách, či pokud používáte aplikaci mobilní rozhlas atd. Nikdy nevíme, kdo bude naši pomoc potřebovat, proto se snažíme tuto informaci rozšířit k co nejvíce lidem.

 

 

Připravili jsme pro tyto případy i grafické zpracování slevového kódu – to naleznete v příloze tohoto emailu. Také jsme předpřipravili text, který je možno použít:

 

PSYCHOLOGICKÁ POMOC LIDEM V KARANTÉNĚ

 

Situace okolo nákazy Covid-19, kterou způsobuje nová mutace koronaviru začíná být opravdu tíživá a dotýká se každého z nás. Zejména ti, kteří se ocitli ze dne na den v nucené izolaci jsou pod neustálým stresem, který má vliv na celkové zdraví člověka. Sice se pokouší celou situaci nějak zvládnout, různě ventilovat své negativní emoce, ale většinou by ocenili radu odborníka. Jenže kvůli karanténě se za psychologem nemohou vydat.

 

Ve spolupráci s online psychologickou poradnou Mojra.cz máme pro všechny, kteří chtějí své psychické rozpoložení řešit s odborníkem, ale nemohou k němu cestovat, připraven slevový kód KARANTENA ve výši -10 % (platí všechny typy konzultací, mimo zvýhodněných balíčků)

.

Konzultaci si můžete objednat jednoduše na webu mojra.cz Pokud máte nějaké dotazy k fungování poradny aj. využijte email: Poradna@mojra.cz nebo telefon +420 731 226 690.

 

Zveřejnili jsme také na našem blogu zajímavé články, které se vztahují ke koronaviru a jeho vlivu na psychiku. Pokud by Vás toto téma zajímalo, naleznete je pod těmito odkazy:

http://blog.mojra.cz/clanek/koronavirus-jak-psychicky-zvladnout-strach-paniku-a-beznadej

http://blog.mojra.cz/clanek/koronavirus-psychologicka-pomoc-lidem-v-karantene

http://blog.mojra.cz/clanek/koronavirus-jak-posilit-imunitu-vitaminy-nestaci

 

V příloze emailu naleznete jak grafické zpracování slevového kuponu, tak také pro zajímavost tabulku toho, v jaké míře na nás působí stres se situací okolo koronaviru.

 

Budeme rádi, pokud naši nabídku zvážíte.

 

S pozdravem

--

Bc. Barbora Janovská
Asistentka podpory Mojra.cz

Tel: +420 731 226 690
Email: B.Janovska@Mojra.cz

Přehled cen