image
ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Veřejné zakázky aktuální

PVU - elektronický nástroj nové generace

Oprava komunikace za OÚ

Oprava místní komunikace vyfrézováním stávajícího povrchu a odstraněním starých obrubníků chodníku. Položení asfaltového koberce po celé šířce ulice.
20. 07. 2023 15:00

Stezka pro chodce a cyklisty Šternberk – Uničov III. etapa

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce související s kompletním provedením díla „Stezka pro chodce a cyklisty Šternberk – Uničov III. etapa“. Předmětem stavebních prací je výstavba cyklistické stezky s povoleným vstupem chodců v k. ú. Mladějovice u Šternberka. Navrhované úpravy řešeny převážně v nezastavěném území, koncový úsek pak v zastavěném území obce Mladějovice.
3. 03. 2023 13:59

Mladějovice - opravy MK Ke hřišti a Malá strana

Na komunikaci Malá strana se provede oprava asfaltového povrchu a na komunikaci Ke hřišti se zhotoví komunikace s asfaltovým povrchem, která byla bez zpevněného povrchu.
1. 12. 2022 16:00

Změna č.1 Územního plánu Mladějovice

Změna územního plánu obsahuje rozšíření území pro zemědělskou činnost a vyznačení nové zástavby RD.
28. 07. 2022 11:00

Cyklostezka Babice - Mladějovice

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce související s kompletním provedením díla „Cyklostezka Babice - Mladějovice“. Předmětem stavebních prací je výstavba dvou stavebních úseků na katastru obcí Mladějovice a Babice v souladu s uzavřenou Smlouvou o partnerství a spolupráci v rámci přípravy a realizace projektu „Cyklostezka Babice – Mladějovice“. Předmět veřejné zakázky je vymezen dvěma samostatnými projektovými dokumentacemi, vždy pro daný úsek cyklostezky na katastru jedné obce.
24. 11. 2020 10:00

Oprava fasády kult.domu - Formanka Mladějovice

Oprava povrchu fasády po výměně oken a dveří. Místy fasáda opadávala. Povrch fasády bude opraven, vyrovnán a nově natřen fasádní barvou.
14. 10. 2020 16:50

Realizace environmentální zahrady u ZŠ v Mladějovicích

sadové úpravy a umístění prvků pro výuku
3. 09. 2020 16:01